.Etusivu
.Järjestöt aakkosittain
.Järjestöt tyypeittäin
.Tietoa palvelusta
.Haku
.Palaute
.Yhteystiedot


Muuta tietoja
Tunnus:
 
Salasana:
 
 
 

Tulostettava versio
Keski-Uudenmaan Kehitysvammaisten Tuki ry

Postiosoite:
Tuurankuja 5
04230 Kerava

Keski-Uudenmaan Kehitysvammaisten Tuki ry on toiminut Keravan, Tuusulan, Järvenpään ja Sipoon seudun kehitysvammaisten ja heidän perheittensä hyväksi jo vuodesta 1971.



Johtokunta 2017
===========
Arja Kanerva, pj. Kerava, 050-5984340, arja.kanerva@gmail.com
Tuula Ahjomäki-Huovinen, varapj. Kerava, 040-5944835, tuula.ahjomaki @gmail.com
Arja Virolainen, siht. Kerava, 050-3221340, arja.virolainen@elisanet.fi
Leila Hännikäinen Kerava, 050-3606391, leila.hannikainen@elisanet.fi
Risto Kanerva Kerava, 0400-853939, kanerva.risto@gmail.com,
Kirsti Keckman Kerava, 050-3404330, kirsti.keckman@hotmail.com
Pirkko Lehikoinen Kerava, 044-3377447, pirkko.lehikoinen4@gmail.com
Riitta-Leena Naumanen Järvenpää, 040-5153401, riitta-leena.naumanen@pp.inet.fi
Satu Pitkänen Kerava, 050-4473568, satua@netti.fi
Tiina Varis Vantaa, 044-9845899, tiina.varis9@gmail.com
Markku Vuorela Järvenpää, 0500-601241, markku@securicon.fi

Kuntavastaavat
===========
Kirsti Keckman Kerava
Jussi Karkela Sipoo, 044-2763987, jussi.karkela@medfit.fi
Kristiina Gullsten Tuusula, 040-7750731, kristiina.gullsten@saunalahti.fi
Markku Vuorela Järvenpää

Tiedotus
======
Risto Kanerva

Talous/ kirjanpito
==============
Tuula Ahjomäki-Huovinen, Satu Pitkänen
/ tilitoimisto Riitta Roininen


Yhteyshenkilöt:
puheenjohtaja varapuheenjohtaja
Arja Kanerva Tuula Ahjomäki-Huovila
arja.kanerva@gmail.com tuula.ahjomaki @gmail.com
050-598 4340 040-5944835
Tuurankuja 5
04230 Kerava Kerava

sihteeri tiedottaja
Arja Virolainen Risto Kanerva
Tuurankuja 5
Kerava 04230 Kerava
arja.virolainen@elisanet.fi risto.kanerva@gmail.com
050-3221340 0400-853939


Järjestön tiedot päivitetty viimeksi 2.2.2017


© Keravan Kaupunki, 2017
PL 123, 04201 Kerava
kerava@kerava.fi
Puh. (09) 294 91